VI Niedziela Wielkanocna – 14.05.2023 r.

VI Niedziela Wielkanocna 14 maja 2023 r.

1. Zapraszamy każdego dnia na nabożeństwo majowe o godz. 18.00, zaraz po nim Msza św. Natomiast w niedzielę zapraszamy na nabożeństwo o godz. 17.30.
  2. Od czerwca pragniemy wprowadzić dodatkową Mszę św. w każdą niedzielę o godz. 20.45 – tak zwaną Mszę św. “ostatniej szansy” – krótką i w ciszy.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Od piątku natomiast rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego.
  4. 20 maja w sobotę o godz. 11 będzie miała miejsce w naszym kościele II tura Komunii Św. Kolejne próby dla dzieci, które w przyszłym tygodniu przystąpią do sakramentów odbędą się w poniedziałek i w środę o godz. 16. Pierwsza Spowiedź św. będzie w piątek 19 maja o godz. 16. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i ich rodziców.
  5. Spotkanie Koła Żywego Różańca dzisiaj o godz. 16.45 w Kaplicy Matki Bożej.
  6. Organizujemy pielgrzymkę parafialną do Sanktuarium Matki Bożej w Różanymstoku oraz do Sanktuarium w Sokółce na Podlasiu 10 czerwca w sobotę. Koszt wynosi 140 złotych. Zapisy w zakrystii u ks. Michała. Liczba miejsc ograniczona!
  7. UWAGA! Szukamy wśród parafian elektryka posiadającego uprawnienia w zakresie bezpieczeństwa budynków. Jeśli jest taka osoba to prosimy o kontakt z nami.Posiadający ewentualnie kontakt do takiego specjalisty prosimy o przekazanie nam numeru telefonu.
  8. W przyszłym tygodniu w liturgii obchodzimy:
  • We wtorek Uroczystość Św. Andrzeja Boboli Kapłana i Męczennika, Głównego Patrona Polski i Archidiecezji
  • W piątek Wspomnienie Bł. Elżbiety Czackiej, Dziewicy i Założycielki