V Niedziela Wielkanocna – 07.05.2023 r.

V Niedziela Wielkanocna 7 maja 2023 r.

1. Dziękujemy serdecznie za ofiary złożone na potrzeby remontowe i utrzymania naszego kościoła.
  2. Zapraszamy każdego dnia na nabożeństwo majowe o godz. 18.00, zaraz po nim Msza św. Natomiast w niedzielę zapraszamy na nabożeństwo o godz. 17.30.
  3. Od czerwca pragniemy wprowadzić dodatkową Mszę św. w każdą niedzielę o godz. 20.45 – tak zwaną Mszę św. “ostatniej szansy” – krótką i w ciszy.
  4. Zapraszamy na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego 8 maja o godz. 19 w salce pod kuchnią plebanii – wejście przy garażach.
  5. 13 maja w sobotę o godz. 11.00 będzie miała miejsce w naszym kościele I tura Komunii Św. Ostatnia próba dla dzieci, które w przyszłym tygodniu przystąpią do sakramentów odbędzie się w środę 10 maja o godz. 16. Pierwsza Spowiedź św. będzie w piątek 12 maja o godz. 16. Uwaga! Pierwsza próba dla drugiej grupy będzie we wtorek 9 maja o godz. 16.00! Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i ich rodziców.
  6. Spotkanie Koła Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16.45 w Kaplicy Matki Bożej.
  7. W przyszłym tygodniu w liturgii obchodzimy:
  • W poniedziałek Uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski i Archidiecezji
  • W sobotę Uroczystość NMP Łaskawej, Głównej Patronki Warszawy