XXVIII Niedziela Zwykła – 11 października 2020 r.

XXVIII Niedziela Zwykła

 11 października 2020 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Dziś przypada druga niedziela miesiąca. W dniu dzisiejszym przeżywamy również XX Dzień Papieski, dlatego też po każdej Mszy świętej jest zbiórka ofiar do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

 

 1. Zapisujemy dzieci na przygotowanie do I Komunii świętej oraz dorosłych i młodzież od klasy I liceum na przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Zapisać można się
  w kancelarii lub zakrystii po Mszy św.

 

 1. Jest już nowa księga intencji mszalnych na 2021 rok. Osoby zainteresowane zamówieniem Mszy świętej zapraszamy do kancelarii lub zakrystii.

 

 1. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie o godz. 17:30. Za odmówienie jednej części różańca w kościele lub kaplicy publicznej, a także w rodzinie wierni mogą uzyskać odpust zupełny. We wtorek 13 października odmówimy Różaniec Fatimski.

 

 1. Jak wiemy od soboty cała Polska jest objęta tzw. żółtą strefą epidemiczną. W związku z tym wszyscy są zobowiązani do noszenia maseczek zasłaniających usta i nos w przestrzeni publicznej. Bardzo prosimy zastosować się do powyższych rozporządzeń mających na celu wyhamowanie rozprzestrzeniania się pandemii Covid-19. W przypadku ogłoszenia czerwonej strefy w kościele będzie mogło być zajęte jedynie 50% dostępnych miejsc.

 

 1. W zakrystii i kancelarii dostępne są kartki na tegoroczne Wypominki.

 

 1. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby Caritas parafialnego. Również
  w przyszłą niedzielę liczenie wiernych.

 

 1. W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

– we wtorek wsp. Bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana.

– w czwartek wsp. Św. Teresy z Avili, dziewicy i Doktora Kościoła.

– w piątek wsp. Św. Jadwigi Śląskiej.

– w sobotę wsp. Św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.

 

About the Author