XXIX Niedziela zwykła – 18 października 2020 r.

XXIX Niedziela zwykła – 18 października 2020 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

 

  1. Dzisiejsza niedziela w całym Kościele poświęcona jest sprawie misji. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlimy się w intencji misji i misjonarzy zakonnych i świeckich. Prosimy Pana Boga, aby mogli oni skutecznie wypełniać swoje powołanie i nieść Ewangelię ludom i narodom, które wiarę zagubiły albo dotąd Pana Boga nie poznały.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa październikowe, gromadzimy się w naszym kościele codziennie o godz.17.30.
  3. W poniedziałek, w liturgii wspominamy bł. Ks. Jerzego Popieuszki, we wtorek św. Jana Kantego, a w czwartek – św. Jana Pawła II.
  4. Jest już nowa księga intencji mszalnych na przyszły rok. Zainteresowane osoby zapraszamy do kancelarii lub zakrystii.
  5. Przyjmujemy na wypominki związane z modlitwą za zmarłych. Po każdej Mszy świętej można wziąć specjalnie przygotowane kartki i wypisać na nich czytelnie tych, których chcemy polecać Bożemu Miłosierdziu i modlitwie wspólnoty Kościoła. Wypominki jednorazowe związane są z modlitwą 1 i 2 listopada o godz. 17.00 na specjalnym nabożeństwie w intencji zmarłych. Zaś wypominki roczne, to modlitwa przez cały rok w każda niedzielę.
  6. W czwartek, po mszy św. wieczornej spotkanie osób przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  7. Bardzo dziękujemy za złożone ofiary na Caritas naszej parafii i pomoc najuboższym.
About the Author