XXIII Niedziela Zwykła – 6 września 2020 r.

XXIII Niedziela Zwykła

6 września 2020 r.

1. Dziś przypada pierwsza niedziela miesiąca. Wyjątkowo z racji odpustu i Mszy św.
    z udzieleniem sakramentu bierzmowania, nie będzie dzisiaj nabożeństwa adoracyjnego
    o godz. 17:30.

1. Przypominamy, że z początkiem września wróciliśmy do przedwakacyjnego porządku nabożeństw w naszej parafii. W dni powszednie wraca Msza święta o godz. 8:00. Wznawiamy również spotkania wszystkich grup działających przy naszej parafii: Kół Różańcowych, Bractwa Szkaplerza, Odnowy w Duchu Świętym, Domowego Kościoła. Wyjątkowo w tym miesiącu spotkanie Kół Różańcowych w przyszłą niedzielę o godz. 16:45 w kaplicy Matki Bożej.

1. Trwa w naszym kościele całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu
    od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 – 18:00.

1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10:30 Uroczystość I Komunii świętej dzieci z naszej parafii.
    W dniu dzisiejszym, przeżywamy również święto patronalne naszej parafii – odpust Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Główna Msza św. odpustowa pod przewodnictwem ks. bp. Rafała Markowskiego, z udzieleniem sakramentu bierzmowania o godz. 18:00.

1. Dzieci pierwszokomunijne spotykają się w poniedziałek, wtorek i środę na Mszy św.
    o godz. 18:00.

1. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na cele remontowe w parafii.

1. W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

– we wtorek Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.