XII – Niedziela Zwykła – 21 czerwca 2020 r.

XII – Niedziela Zwykła

 21 czerwca 2020 r.

 

Ogłoszenia duszpasterskie

 

  1. W środę 24 czerwca, Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, które  poprzedziło narodziny Zbawiciela. Jan był ostatnim z proroków Starego Testamentu i jednocześnie pierwszym świętym Nowego Testamentu, którego śmierć w obronie prawdy i moralności była również zapowiedzią zbawczej śmierci Jezusa.
  2. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele codziennie o godz. 18.00, podczas których śpiewamy Litanię do Serca Pana Jezusa, po nich Msza św. W niedzielę nabożeństwo czerwcowe o godzinie 17.30.
  3. Dzisiaj po wszystkich Mszach świętych zbiórka do puszek na dofinansowanie kolonii letnich dla dzieci i młodzieży organizowanych przez Caritas.
  4. Posługę swoją w naszej parafii kończy pod koniec wakacji nasz wikariusz ks. Kamil, któremu wyrażam wielką wdzięczność, za piękną, ofiarną, gorliwą pracę, życząc wszelkiego dobra na nowej parafii. W niedzielę 28.06 odbędzie się uroczyste pożegnani Kamila na Mszy św. o godz. 10.30.
  5. Przez okres wakacyjny od 1 lipca, do 31 sierpnia nie będzie w dni powszednie Mszy świętej o godz. 8.00. Pozostałe Msze bez zmian.
About the Author