XXIV Niedziela Zwykła – 17.09.2023 r.

XXIV Niedziela Zwykła – 17 września 2023 r. 

Ogłoszenia duszpasterskie 

 

 1. Zapraszamy w niedzielę na nabożeństwo do Matki Bożej Szkaplerznej o godz. 17.30.
 2. Przypominamy ospotkaniach Kręgu Biblijnego w poniedziałkio godz. 19 w Kaplicy Matki Bożej.  
 3. Zapraszamy także we wtorki o godz. 19 na spotkania wspólnoty Communione e Liberazione w salce pod kuchnią plebanii – wejście przy garażach. W poniedziałki o godz. 20 zbiera się grupka studenckaCommunione e Liberazione w tym samym miejscu. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Roberto. 
 4. W każdy czwartek o godz. 20 mają miejsce spotkania Grupy Wolontariatu w salce pod kuchnią plebanii. Zapraszamy szczególnie młode osoby, poszukujące miejsca w Kościele. Także w każdy czwartek o godz. 15 zbiera się wspólnota modlitewna Legion Maryi. Spotkanie rozpoczyna się w kościele wspólną Koronką do Miłosierdzia Bożego. 
 5. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszki na potrzeby Caritas Parafialnego. Punkt Caritas pomaga w zakupie leków i żywności oraz rozdziela odzież dla potrzebujących. Dziękujemy serdecznie za wsparcie!
 6. Zapraszamy osoby pragnące pogłębić swoją wiedzę i duchowość do zapoznania się z ofertą studiów z zakresu teologii, Biblii oraz duchowości chrześcijańskiej na Akademii Katolickiej w Warszawie oraz w Instytucie Carmelitanum Karmelitów na Solcu. Szczegóły na plakatach i na stronach internetowych uczelni.
 7. W każdy 22 dzień miesiąca wprowadzamy nowe nabożeństwo do św. Marii Magdaleny. Nabożeństwo będzie poprzedzać Mszę św. wieczorną. Pragniemy, aby kult tej wielkiej świętej rozwinął się w naszej parafii.
 8. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
 • W poniedziałek Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, Patrona Polski 
 • We wtorek św. Roberta Bellarmina, Biskupa i Doktora Kościoła – imieniny naszego ks. Proboszcza Roberto 
 • W środę Św. Męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy 
 • W czwartek Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty – imieniny ks. Mateusza 
 • W sobotę Św. O. Pio z Pietrelciny, Kapłana 

 

About the Author