XXII Niedziela Zwykła – 29 sierpnia 2021 r.

XXII Niedziela Zwykła

29 sierpnia 2021 r.

1. Z racji piątej niedzieli miesiąca nabożeństwo do Matki Bożej Królowej o godz. 17.30.
  2. 1 września powraca Msza święta o godz. 8.00 w dni powszednie.
  3. Trwa w naszym kościele całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku, od 1 września od godz. 8.30 do 18.00.
  4. W środę rozpoczęcie roku szkolnego – Msza św. dla uczniów z naszej parafii, szczególnie z V Liceum Ogólnokształcącego o godz. 9.00.
  5. W tym tygodniu obchodzimy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W czwartek modlimy się w intencji kapłanów po Mszy św. o 8 rano. W piątek możliwość przystąpienia do Spowiedzi. Św. od godz. 17.00.
  6. 5 września w niedzielę obchodzimy odpust parafialny Narodzenia NMP. Zapraszamy serdecznie parafian i gości do wzięcia udziału w tej uroczystości. Tego dnia podczas Mszy św.                    o godz. 18,  Biskup Rafał Markowski udzieli sakramentu bierzmowania. Prosimy o modlitwę w intencji kandydatów.
  7. 12 września o godz. 12.00 w Świątyni Opatrzności Bożej odbędzie się podczas Mszy Św. Beatyfikacja ks. Prymasa Tysiąclecia Stefana Wyszyńskiego i matki Róży Czackiej. Zapraszamy do uczestniczenia w tym wydarzeniu duchowo oraz przez media: transmisja bezpośrednia online – strona Archidiecezji Warszawskiej oraz telewizyjna w TVP. W związku z beatyfikacją od 3 do 11 września będzie nowenna jako przygotowanie bezpośrednie do uroczystości.
  1. W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
  • W piątek wspom. Św. Grzegorza Wielkiego, papieża i Doktora Kościoła