Dziś o godz. 17.30, a także w poniedziałek i wtorek o godz. 18.00, zapraszamy na ostatnie nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, połączone z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
W miesiącach wakacyjnych, czyli w lipcu i sierpniu, począwszy od środy, ulega zmianie porządek Mszy Świętych w dni powszednie. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 8.00. Msze Święte będą sprawowane tylko o godz. 7.00 i 18.00.
W połowie lipca rozpoczniemy remont schodów prowadzących do kościoła. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, ponieważ przez pewien czas dostęp do kościoła przez główne wejście będzie utrudniony.
W nadchodzącym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
W piątek możliwość spowiedzi podczas Mszy Świętej o godz. 7.00 oraz od godz. 17.30. Po porannej Mszy Świętej odbędzie się nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
W sobotę po Mszy Świętej o godz. 7.00 odprawione zostanie nabożeństwo pierwszosobotnie.
W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
w poniedziałek, 29 czerwca – uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła;