X Niedziela Zwykła – 10.06.2024 r.

X Niedziela Zwykła – 10.06.2024 r. 

    Ogłoszenia duszpasterskie 

 

  1. Nabożeństwo czerwcowe jest codziennie o godz. 18. Zaraz po nim Msza św. W niedzielę nabożeństwo tradycyjnie o godz. 17.30. Zachęcamy również do składania intencji mszalnych na lipiec i sierpień. Dzisiaj o godz. 16.45 odbędzie się spotkanie Koła Żywego Różańca w salce plebanii.
  2. W poniedziałek 10 czerwca zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19 w salce plebanii. W czwartek o godz. 20 spotkanie grupy Friends Maryi w tym samym miejscu.
  3. Zapraszamy we wtorek 11 czerwca o godz. 19.15kandydatów do bierzmowania na kolejne spotkanie formacyjne.
  4. Zapraszamy serdecznie dzisiaj na koncert “Polifonia Renesansu” w wykonaniu Kwartetu Wokalnego Cantus Antiquuso godz. 14.30 (bezpośrednio po sumie). W programie wokalny renesans z Polski, Włoch i Hiszpanii. Usłyszymy kompozycje twórców takich jak: Giovanni Pierluigi da Palestrina, Tomás Luis de Victoria czy Wacław z Szamotuł. Wstęp jest wolny. Po koncercie będzie możliwość dobrowolnego wsparcia działalności zespołu. 
  5. Zapraszamy serdecznie do udziału w pielgrzymce parafialnej do Częstochowy 6 lipca w sobotę. Wyjazd o godz. 6 busem do Częstochowy (powrót wieczorem). W planie Msza św. w sanktuarium, obiad i zwiedzanie klasztoru w Choroniu. Koszt pielgrzymki wynosi 150 złotych.
  6. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • 11 czerwca we wtorek św. Barnaby, apostoła i męczennika 
  • 13 czerwca w czwartek św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła  
  • 14 czerwca w piątek bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika 

 

 

About the Author