V Niedziela Wielkanocy 19 maja 2019 r.

V Niedziela Wielkanocy

19 maja 2019 r.

1. Dzisiaj o godz. 16.45 spotkanie Bractwa Szkaplerznego, a po nim nabożeństwo majowe o 17.30.
  2. Codzienne nabożeństwa majowe z litanią loretańską o godz. 18.00, bezpośrednio po nabożeństwie będzie Msza święta.
  3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 będziemy przeżywali uroczystość pierwszej komunii świętej dzieci z naszej parafii. Prośmy o błogosławieństwo dla nich. Tego dnia o godz. 13.30, zapraszamy na Mszę św. prymicyjna ks. Marcina Wiśniewskiego.
  4. W niedzielę 2 czerwca na Mszy św. o godz. 18.00, będziemy przezywać uroczystość udzielenia sakramentu bierzmowania, przez ks. Bp. Rafała Markowskiego. Osoby, które zostały przygotowane do przyjęcia tego sakramentu, ale go jeszcze nie przyjęły prosimy o kontakt z ks. Kamilem.
  5. Rocznice I komunii św. dzieci, które w ubiegłym roku przyjęły po raz pierwszy sakrament eucharystii, będziemy wspominać 9 czerwca na Mszy św. o godz. 10.30. Prosimy o zgłoszenie się do zakrystii tych osób z rodzicami.
  6. Organizujemy wyjazd dla młodzieży (15-30 lat) na XXIII Spotkanie Młodych na polach Lednickich. Termin 1.06. Zapisy w zakrystii.
  7. Parafia Św. Augustyna organizuje wyjazd wakacyjny dzieci w terminie 22 lipca do 3 sierpnia 2019r. do Selment Resort Hotel w Szeligach koło Ełku nad jezioro Szeligi. Informacje w zakrystii.