XV Niedziela Zwykła – 14.07.2024 r. 

    Ogłoszenia duszpasterskie 

 

 1. Zachęcamy do składania intencji mszalnych na sierpień i wrzesień.
 2. Trwają nadal prace wymiany rur grzewczych. Zostały wymienione rury w kościele, w kaplicy Matki Bożej oraz w pomieszczeniach przy zakrystii i prezbiterium oraz w części budynku plebanii. Trwa także remont organów. W ostatnim tygodniu zostały zabrane do renowacji piszczałki. Prace będą kontynuowane w następnych tygodniach. Serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty na ten cel. Zebraliśmy ponad 82 tysiące złotych!
 3. Od 1 lipca rozpoczęły się zapisy online na Warszawską Akademicką Pielgrzymkę Metropolitalną na Jasną Górę, która odbędzie się od 5 do 14 sierpnia. Więcej informacji o pielgrzymce można znaleźć na stronie wapm.waw.pl oraz w mediach społecznościowych Duszpasterstwa Akademickiego św. Anny.
 4. We wtorek 16 lipca przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel – jest to dawna uroczystość w naszym kościele z racji wieloletniej obecności w tym miejscu Ojców Karmelitów. Główna Msza św. będzie o godz. 18. Serdecznie zapraszamy!
 5. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszki na potrzeby Caritas Parafialnego.
 6. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
 • 15 lipca w poniedziałek św. Bonawenturę, biskupa i doktora Kościoła 
 • 16 lipca we wtorek NMP z Góry Karmel 
 • 20 lipca w sobotę Św. Czesława, prezbitera 

XIV Niedziela Zwykła – 07.07.2024 r. 

 

    Ogłoszenia duszpasterskie 

 

 1. Dziękujemy za ofiary złożone na remont i utrzymanie naszego Kościoła!
 2. Zachęcamy do składania intencji mszalnych na sierpień i wrzesień.
 3. Trwają nadal prace wymiany rur grzewczych. Zostały wymienione rury w kościele, w kaplicy Matki Bożej oraz w pomieszczeniach przy zakrystii i prezbiterium oraz w części budynku plebanii. W zeszłym tygodniu rozpoczął się także kolejny etap remontu organów. Prace będą kontynuowane w następnych tygodniach. Serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty na ten cel. Zebraliśmy już prawie 82 tysiące złotych! 
 4. Od 1 lipca rozpoczęły się zapisy online na Warszawską Akademicką Pielgrzymkę Metropolitalną na Jasną Górę, która odbędzie się od 5 do 14 sierpnia. Więcej informacji o pielgrzymce można znaleźć na stronie wapm.waw.pl oraz w mediach społecznościowych Duszpasterstwa Akademickiego św. Anny.
 5. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
 • 8 lipca w poniedziałek św. Jana z Dukli, prezbitera 
 • 11 lipca w czwartej obchodzimy Święto Św. Benedykta, opata i patrona Europy 
 • 12 lipca w piątek Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika 
 • 13 lipca w sobotę Św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników 

 

 

 

 

XIII Niedziela Zwykła – 30.06.2024 r. 

    Ogłoszenia duszpasterskie 

 

 1. Zachęcamy do składania intencji mszalnych na sierpień i wrzesień. 
 2. W czwartek o godz. 20 zapraszamy na spotkanie grupy Friends Maryi w salce plebanii.
 3. Zapraszamy serdecznie do udziału w pielgrzymce parafialnej do Częstochowy 6 lipca w sobotę. Wyjazd o godz. 6 busem lub autokarem do Częstochowy (powrót wieczorem). W planie Msza św. w sanktuarium, obiad i zwiedzanie klasztoru w Choroniu. Koszt pielgrzymki wynosi 150 złotych. Są jeszcze wolne miejsca! [Zapisy w zakrystii]
 4. Trwają nadal prace wymiany rur grzewczych. Zostały wymienione rury w kościele, w kaplicy Matki Bożej oraz w pomieszczeniach przy zakrystii i prezbiterium. Następnie będą wymieniane rury w budynku plebanii. W następnym tygodniu rozpocznie się kolejny etap remontu organów. Specjalna ekipa fachowców będzie pracować w kościele. Serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty na ten cel. Zebraliśmy już 80 tysięcy złotych!
 5. Od 1 lipca rozpoczynają się zapisy online na Warszawską Akademicką Pielgrzymkę Metropolitalną na Jasną Górę, która odbędzie się od 5 do 14 sierpnia. Więcej informacji o pielgrzymce można znaleźć na stronie www.wapm.waw.pl oraz w mediach społecznościowych Duszpasterstwa Akademickiego św. Anny.
 6. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. W czwartek po Mszy św. o godz. 7.30 zapraszamy na modlitwę w intencji kapłanów. W piątek będzie Spowiedź św. na każdej Mszy św. oraz od godz. 17.30. W sobotę będzie nabożeństwo do Matki Bożej po Mszy św. o godz. 7.30.
 7. Od lipca do końca sierpnia nie będzie Mszy św. w dni powszednie o godz. 8 rano! Msze św. w niedzielę pozostają bez zmian.
 8. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
 • 3 lipca obchodzimy Święto Św. Tomasza Apostoła 
 • 6 lipca w sobotę Bł. Marię Teresę Ledóchowską, dziewicę