III Niedziela Wielkanocna 

14 kwietnia 2024 r. 

 

Ogłoszenia duszpasterskie 

 

 1. Dzisiaj obchodzimy Święto Chrztu Polski oraz rozpoczynamy XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zapraszamy dzisiaj do udziału w modlitwie różańcowej o godz. 17.30.
 2. Zachęcamy do składania intencji mszalnych na maj i czerwiec.
 3. Nasze organy piszczałkowe są już w renowacji. Firma zajmująca się naprawą organów zabrała sprzęt do W tej chwili są używane organy elektroniczne. Dziękujemy jeszcze raz za wsparcie inicjatywy – “Adoptuj rurkę”. Zachęcamy do dalszej pomocy.
 4. Zapraszamy ponownie do udziału w cyklicznych spotkaniach grup i wspólnot w naszej parafii. Jutro o godz. 19 w nowej salce spotkanie Kręgu Biblijnego. We wtorek o godz. 19.15 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. W czwartek o godz. 20 spotkanie wspólnoty dla ludzi młodych dorosłych – Friends Maryi także w nowej salce. Przypominamy również o spotkaniach wspólnoty Communione e Liberazione w każdy wtorek o godz. 19 oraz grupy młodzieżowej tej formacji w każdy poniedziałek o godz. 20 w salce w dolnej części plebanii – wejście przy garażach.
 5. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne Archidiecezji Warszawskiej.
 6. Spotkanie Koła Żywego Różańca odbędzie się dzisiaj o godz. 16.45 w nowej salce.

 

 

 

 

 

II Niedziela Wielkanocna (Miłosierdzia Bożego)  

7 kwietnia 2024 r. 

 

Ogłoszenia duszpasterskie 

 

 1. Dzisiaj kończymy obchody Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego oraz świętujemy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.30.
 2. Dziękujemy serdecznie za ofiary złożone na remont i utrzymanie naszego kościoła.
 3. Zachęcamy do składania intencji mszalnych na maj i czerwiec.
 4. Jutro 8 kwietnia obchodzimy przeniesioną Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Tego dnia zachęcamy do włączenia się w dzieło duchowej adopcji dziecka poczętego.
 5. Jak już wcześniej ogłaszaliśmy od tego tygodnia rozpocznie się renowacja naszych organów piszczałkowych. Dlatego nie będą one czynne przez kilka miesięcy. Przez ten czas będziemy używali organów elektronicznych. Dziękujemy z całego serca za Wasze wsparcie materialne, zrozumienie i hojność. Zebraliśmy w przeciągu krótkiego czasu ponad 50 tysięcy złotych! Wielkie Bóg zapłać! Niech Bóg Wam wynagrodzi i błogosławi!
 6. Zapraszamy ponownie do udziału w cyklicznych spotkaniach grup i wspólnot w naszej parafii. Jutro o godz. 19 w nowej salce spotkanie Kręgu Biblijnego. We wtorek o godz. 19.15 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. W czwartek o godz. 20 spotkanie wspólnoty dla ludzi młodych dorosłych – Friends Maryi także w nowej salce. Przypominamy również o spotkaniach wspólnoty Communione e Liberazione w każdy wtorek o godz. 19 oraz grupy młodzieżowej tej formacji w każdy poniedziałek o godz. 20 w salce w dolnej części plebanii – wejście przy garażach.

 

 

 

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego  

31 marca 2024 r. 

Ogłoszenia duszpasterskie 

 1. Dziękujemy wszystkim parafianom i gościom za liczny udział w Triduum Paschalnym, a szczególnie osobom, które były zaangażowane w przygotowanie liturgii oraz Grobu Pańskiego i Ciemnicy, a także w przygotowanie kościoła na te święta – przede wszystkim wspólnocie Friends Maryi oraz służbie liturgicznej. Dziękujemy także za wsparcie akcji renowacji naszych organów piszczałkowych. Prace renowacyjne rozpoczną się po niedzieli Miłosierdzia Bożego.
 2. Dzisiaj nie będzie nabożeństwa o godz. 17.30. Rozpoczyna się Oktawa Zmartwychwstania Pańskiego, z tego względu w piątek nie ma postu. Oktawę kończy Niedziela Miłosierdzia Bożego. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. według porządku niedzielnego bez Mszy św. Ostatniej szansy o godz. 20.45.
 3. W przyszłą niedzielę na Mszach św. taca przeznaczona będzie na remont i utrzymanie naszego kościoła. Zachęcamy do składania intencji mszalnych na miesiąc kwiecień i maj.

 

Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego! Niech Chrystus Zmartwychwstały obdarzy Was pokojem i nadzieją na każdy dzień. Życzymy, aby w trudnych czasach jakie przeżywamy nigdy nie zgasł w Was płomień wiary i miłości. Z serca błogosławimy i pozdrawiamy!