Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 12.05.2024 r.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 12 maja 2024 r.

1. Nabożeństwo majowe jest codziennie o godz. 18. Zaraz po nim Msza św. W niedzielę nabożeństwo tradycyjnie o godz. 17.30. Od piątku rozpoczęliśmy w ramach nabożeństwa Nowennę do Ducha Świętego.
  2. Zachęcamy do składania intencji mszalnych na czerwiec i lipiec.
  3. W poniedziałek 13 maja zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w nowej salce plebanii. W czwartek o godz. 20 zapraszamy na spotkanie wspólnoty Friends Maryi o godz. 20 także w nowej salce plebanii.
  4. W sobotę 18 maja o godz. 11 będzie miała miejsce Uroczystość I Komunii św. Dla dzieci z naszej parafii a o godz. 13 dla dzieci z duszpasterstwa hiszpańskojęzycznego. Polecamy dzieci i ich rodziców modlitwie nas wszystkich.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  6. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • 13 maja w poniedziałek NMP Fatimską
  • 14 maja we wtorek obchodzimy Święto św. Macieja Apostoła
  • 16 maja w czwartek obchodzimy Uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, Głównego Patrona Polski i metropolii warszawskiej