Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego – 31.03.2024 r.

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego  

31 marca 2024 r. 

Ogłoszenia duszpasterskie 

  1. Dziękujemy wszystkim parafianom i gościom za liczny udział w Triduum Paschalnym, a szczególnie osobom, które były zaangażowane w przygotowanie liturgii oraz Grobu Pańskiego i Ciemnicy, a także w przygotowanie kościoła na te święta – przede wszystkim wspólnocie Friends Maryi oraz służbie liturgicznej. Dziękujemy także za wsparcie akcji renowacji naszych organów piszczałkowych. Prace renowacyjne rozpoczną się po niedzieli Miłosierdzia Bożego.
  2. Dzisiaj nie będzie nabożeństwa o godz. 17.30. Rozpoczyna się Oktawa Zmartwychwstania Pańskiego, z tego względu w piątek nie ma postu. Oktawę kończy Niedziela Miłosierdzia Bożego. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. według porządku niedzielnego bez Mszy św. Ostatniej szansy o godz. 20.45.
  3. W przyszłą niedzielę na Mszach św. taca przeznaczona będzie na remont i utrzymanie naszego kościoła. Zachęcamy do składania intencji mszalnych na miesiąc kwiecień i maj.

 

Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego! Niech Chrystus Zmartwychwstały obdarzy Was pokojem i nadzieją na każdy dzień. Życzymy, aby w trudnych czasach jakie przeżywamy nigdy nie zgasł w Was płomień wiary i miłości. Z serca błogosławimy i pozdrawiamy! 

 

About the Author