XXVII Niedziela Zwykła – 02.10.2022 r.

XXVII Niedziela Zwykła

2 października 2022 r.

1. Dziękujemy serdecznie za ofiary na potrzeby remontowe naszego kościoła!
  2. Rozpoczął się miesiąc październik, dlatego zapraszamy codziennie na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30.
  3. Trwają zapisy na nowy kurs do bierzmowania dla młodzieży. Zapraszamy chętnych z klasy I liceum lub technikum, ale także uczniów klas 8 szkoły podstawowej. Zapisy w kancelarii i u ks. Michała.
  4. Zapraszamy wszystkich chętnych i pragnących pogłębić zrozumienie Pisma Świętego i modlitwę Słowem Bożym na spotkania Kręgu Biblijnego. Spotkania będą odbywać się w każdy poniedziałek o godz. 19.00 w Kaplicy Matki Bożej. Pierwsze spotkanie będzie 3 października. Św. Hieronim – wielki tłumacz i komentator biblijny nauczał, że nieznajomość Pisma Świętego jest nieznajomością Chrystusa. Niech jego słowa będą dla nas zachętą i motywacją, aby poznawać i pokochać Chrystusa – żywe Słowo Boga.
  5. W przyszłą niedzielę 9 października o godz. 16.30 w Kaplicy Matki Bożej odbędzie się spotkanie Koła Żywego Różańca.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek po Mszy św. o godz. 8.00 zapraszamy do modlitwy w intencji kapłanów, a w piątek od godz. 17.30 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

We wtorek 04.10. – Wspom. Św. Franciszka z Asyżu

W środę 05.10. – Wspom. Św. Faustynę Kowalską, dziewicę

W piątek 07.10. – Wspom. NMP Różańcowej

1. W przyszłą niedzielę 9 października o godz. 16.30 w Kaplicy Matki Bożej odbędzie się spotkanie Koła Żywego Różańca.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek po Mszy św. o godz. 8.00 zapraszamy do modlitwy w intencji kapłanów, a w piątek od godz. 17.30 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

We wtorek 27.09. – Wspom. Św. Franciszka z Asyżu

W środę 28.09. – Wspom. Św. Faustynę Kowalską, dziewicę