OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ B

1. Zachęcamy do składania intencji mszalnych na listopad. Jest dostępna księga intencji na rok 2025. Można także zamówić Msze Święte gregoriańskie.
  2. Dziś obchodzimy 110. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
  3. Od wtorku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: przez cały październik, w dni powszednie o godz. 8:30 – modlitwa różańcowa, a w niedziele o godz. 17:30.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlitwa w intencji kapłanów posługujących w naszej parafii oraz o nowe powołania. W piątek spowiedź rano podczas Mszy Świętych porannych oraz od godz. 17:30.
  5. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców odbędzie się w niedzielę, 6 października o godz. 10:00 w starej zakrystii.
  6. Spotkanie Grupy „Friends Maryi” dla studentów i młodzieży pracującej odbędzie się w czwartek o godz. 20:00 w starej zakrystii.
  7. ZBIÓRKA: Tydzień temu, po każdej Mszy Świętej, zgodnie ze wskazaniami naszego metropolity warszawskiego, odbyła się zbiórka na rzecz poszkodowanych przez powódź. Zebraliśmy 8690 zł. Bóg zapłać za hojność!
  8. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w spotkaniach świetlicy parafialnej PARADISO, które odbywają się w każdy czwartek w godzinach 16:00-18:00. Świetlica mieści się w starej zakrystii naszej parafii i jest miejscem, gdzie można spędzić czas w radosnej atmosferze, uczestniczyć w zabawach, grach, zajęciach plastycznych i wiele więcej! Przyjdź i dołącz do nas – czekamy na Ciebie! Do zobaczenia w PARADISO!
  9. Młodzież, która chciałaby rozpocząć przygotowania do sakramentu bierzmowania, prosimy o zapisy u ks. Elia. Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek, 1 października o godz. 19:00 w starej zakrystii.