OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ B

1. Zachęcamy do składania intencji mszalnych na październik i listopad.
  2. W niedzielę popołudniu o godz. 17:45 odbędzie się spotkanie w kaplicy MB Szkaplerznej Koła Żywego Różańca.
  3. We wtorek wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego. De facto we wtorek przypada także wspomnienie św. Roberta Bellarmina, ale z racji tego, że św. Zygmunt jest patronem Warszawy, jego wspomnienie ma pierwszeństwo. Uroczysta Msza Św. imieninowa ks. Proboszcza odbędzie się we wtorek o godz. 18:00.
  4. W środę Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika – patrona Polski, a w sobotę – Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty oraz imieniny ks. Mateusza Wyrzykowskiego. Jego Msza Św. imieninowa odbędzie się o godz. 18:00.
  5. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. i ich rodziców odbędzie się w niedzielę, 22 września o godz. 10:00 w starej zakrystii.
  6. Spotkanie dla studentów i młodzieży pracującej odbędzie się w czwartek o godz. 20:00 w starej zakrystii.
  7. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła odbywa się zbiórka do puszek na potrzeby Caritasu parafialnego.
  8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Jakub Prasał, kawaler, oraz Joanna Weronika Banaszewska, panna, z parafii tutejszej.