OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ B

1.Zachęcamy do składania intencji mszalnych na listopad. Dostępna jest księga intencji na rok 2025. Można również zamówić Msze Święte gregoriańskie.

2.Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: przez cały październik, w dni powszednie o godz. 8:30 i 17:30 – modlitwa różańcowa, a w niedziele o godz. 17:30.

3.Spotkanie Grupy „Friends Maryi” dla studentów i młodzieży pracującej odbędzie się w czwartek o godz. 20:00 w starej zakrystii.

4.Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w spotkaniach świetlicy parafialnej PARADISO, które odbywają się w każdy czwartek w godzinach 16:00-18:00. Świetlica mieści się w starej zakrystii!

5.Spotkania biblijne odbywają się w poniedziałki o godz. 19:00 w starej zakrystii. W tym roku będą poświęcone Ewangeliom, a poprowadzi je ks. Mateusz.

6.W zakrystii i kancelarii przyjmujemy wypominki za zmarłych. Imiona zmarłych będą odczytywane 1 i 2 listopada podczas procesji żałobnych oraz przed Mszą o godz. 13:30 w każdą niedzielę.

7.We wtorek 22 października przypada wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II.

8.W niedzielę 20 października zbieramy ofiary na Caritas Parafialny na potrzeby bieżące oraz na przygotowanie paczek świątecznych