OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ B

1. Zachęcamy do składania intencji mszalnych na listopad. Jest dostępna księga intencji na rok 2025. Można także zamówić Msze Święte gregoriańskie.
  2. W przyszłą niedzielę XXIV Dzień Papieski pod hasłem „Św. Jan Paweł II – Ewangelia starości i cierpienia”. Tradycyjnie zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: przez cały październik, w dni powszednie o godz. 8:30 – modlitwa różańcowa, a w niedziele o godz. 17:30.
  4. Spotkanie Grupy „Friends Maryi” dla studentów i młodzieży pracującej odbędzie się w czwartek o godz. 20:00 w starej zakrystii.
  5. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w spotkaniach świetlicy parafialnej PARADISO, które odbywają się w każdy czwartek w godzinach 16:00-18:00. Świetlica mieści się w starej zakrystii naszej parafii i jest miejscem, gdzie można spędzić czas w radosnej atmosferze, uczestniczyć w zabawach, grach, zajęciach plastycznych i wiele więcej! Przyjdź i dołącz do nas – czekamy na Ciebie! Do zobaczenia w PARADISO!
  6. Od poniedziałku 7 października wznawiamy spotkania Biblijne. Będą się one odbywały w poniedziałki o 19.00 w starej zakrystii. W tym roku poświęcone będą Ewangeliom. Poprowadzi je ks. Mateusz.
  7. Otoczmy modlitwą pochodzących z naszej parafii narzeczonych, by jak najlepiej przygotowali się do zawarcia sakramentu małżeństwa: Małgorzata Cygan, panna z naszej parafii i Adam Bartoszewicz, kawaler z parafii Św. Maksymiliana Kolbego w Warszawie.