OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ B

1. Zachęcamy do składania intencji mszalnych na październik i listopad. Jest dostępna księga intencji na rok 2025. Można także zamówić Msze św. gregoriańskie.
  2. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców odbędzie się w niedzielę, 22 września o godz. 10:00 w starej zakrystii.
  3. Dziś 22 09 2024, jak każdego miesiąca o godz.17.30 Litania do Św. MARII MAGDALENY związana z kultem Apostołki Apostołów.
  4. Spotkanie dla studentów i młodzieży pracującej odbędzie się w czwartek o godz. 20:00 w starej zakrystii.
  5. Caritas Archidiecezji Warszawskiej zachęca do włączenia się w akcję „Paczka dla powodzian”. Każdy, indywidualnie lub w grupie, może przygotować paczkę, która trafi do poszkodowanych przez powódź na południu Polski. Gotowe paczki można dostarczać do trzech placówek Caritas Archidiecezji Warszawskiej. Szczegóły na naszej stronie internetowej lub w gablocie. Prosimy nie dostarczać paczek do parafii, a wyłącznie do wyznaczonych placówek.
  6. W środę Wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa – patrona Warszawy.
  7. Młodzież, która chciałaby rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania, zapisy i szczegółowe informacje znajdzie w zakrystii po każdej Mszy Św. u ks. Elia. Pierwsze spotkanie we wtorek, 1 października o godz. 19:00 w starej zakrystii.
  8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Jakub Prasał, kawaler z parafii tutejszej, oraz Joanna Weronika Banaszewska, panna, z parafii tutejszej.

ZBIÓRKA: Po Mszy Św., zgodnie ze wskazaniami naszego metropolity warszawskiego, odbędzie się zbiórka dla poszkodowanych przez powódź. Zbiórkę prowadzi działająca w parafii wspólnota Comunione e Liberazione. Bracia i Siostry! Wszyscy wiemy, jakie dramaty niesie ze sobą powódź. To jest ten moment, aby zbudować jedność wśród nas! Pomóżmy tym, którzy stracili wszystko. Każda złotówka wrzucona do puszki przy wejściu do kościoła to krok bliżej do odbudowy ich życia. Razem możemy przywrócić nadzieję poszkodowanym!