Ogłoszenia parafialne 14 czerwca 2026

Przez cały miesiąc czerwiec codziennie o godz. 18:00 odprawiane jest nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w niedziele o godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W czwartek, 18 czerwca o godz. 18:30, wspólnota Comunione e Liberazione organizuje projekcję filmu „Najświętsze Serce”. Spotkanie odbędzie się w podziemiach kościoła Wszystkich Świętych przy ul. Grzybowskiej 3/5. Liczba miejsc jest ograniczona. Osoby zainteresowane proszone są o zapisywanie się w zakrystii.

W przyszłą niedzielę, po Mszy Świętej o godz. 13:30, w naszym kościele odbędzie się koncert maryjny ku czci Najświętszej Maryi Panny, Patronki naszej parafii. Chór Anima Mea pod dyrekcją Tatiany Stepaniuk wykona koncert zatytułowany „Dla M. bez okazji”. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Ofiary składane podczas dzisiejszych Mszy Świętych przeznaczone są na fundusz renowacji naszego kościoła. Otrzymaliśmy już 60 tysięcy złotych na projekt odnowienia głównego wejścia wraz z drzwiami, schodami oraz figurą Matki Bożej. Pozostałe koszty związane z odnowieniem bocznych schodów pozostają po stronie naszej parafii, gdyż nie są one objęte dofinansowaniem wynikającym z ochrony konserwatorskiej. Serdecznie dziękujemy za wszelką życzliwość, hojność i składane ofiary. Niech Bóg wynagrodzi Waszą dobroć.

Ogłoszenia parafialne – 7 czerwca 2026 r.

Ogłoszenia parafialne – 7 czerwca 2026 r.

Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, codziennie o godz. 18:00, a w niedziele o godz. 17:30.

W piątek, 12 czerwca, będziemy obchodzić uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W związku z tym tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Dzisiaj po każdej Mszy Świętej odbywa się zbiórka na rzecz Sanktuarium Opatrzności Bożej. Bóg zapłać za wszelkie ofiary i darowizny.

W niedzielę (dzisiaj) o godz. 16:45 odbędzie się spotkanie Koła Żywego Różańca w starej zakrystii.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom, którzy w tym roku zaangażowali się w różne posługi i prace na rzecz naszej parafii. Dziękujemy wszystkim osobom, które przygotowały uroczystość dla księdza Jeremiasza, całej grupie liturgicznej, a także osobom pomagającym utrzymywać czystość i piękno w naszej świątyni oraz na terenie parafii. Szczególne podziękowania kierujemy do pani Joli za piękne dzieło troski o nasz ogród i porządek wokół kościoła.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:

– w poniedziałek, 8 czerwca – wspomnienie św. Jadwigi, królowej,
– we wtorek, 9 czerwca – święto rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego,
– w czwartek, 11 czerwca – wspomnienie św. Barnaby, Apostoła,
– w sobotę, 13 czerwca – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.