Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 21 kwietnia 2019 r.

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
21 kwietnia 2019 r.
Ogłoszenia duszpasterskie

1. Chrystus Zmartwychwstał. Alleluja! Prawdziwie zmartwychwstał. Alleluja! Miłość ostatecznie zwycięża śmierć. Przyobleczmy nasze życie w zwycięską miłość Zbawiciela i jej doświadczajmy. Niech to będzie najlepsze wielkanocne życzenie: aby każdy z nas doświadczył i przyjął tę zwycięską miłość Boga Ojca. Ogarnięci Bożą miłością dzielmy się tym darem z naszymi braćmi. Okres Wielkanocny trwa pięćdziesiąt dni czyli do Niedzieli Zesłania Ducha Świętego.
2. Jutro drugi dzień świąt – Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy. Tego dnia tradycyjnie wspieramy naszą modlitwą i ofiarą KUL. Po każdej Mszy świętej zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Msze św. wg porządku niedzielnego.
3. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy o godz. 15.00 na koronkę do Bożego Miłosierdzia.
4. Tego dnia w Parku Moczydło w Warszawie na Woli (u zbiegu ulic Górczewskiej i Deotymy) przy figurze Jezusa Miłosiernego zostanie odprawiona uroczysta Msza święta.
5. W tym tygodniu 27 kwietnia przypada rocznica poświęcenia naszej Świątyni. Z uwagi na oktawę Wielkiej Nocy, uroczystość ta przeniesiona jest na dzień 30 kwietnia.

Chrystus Zmartwychwstał!
Prawdziwie Zmartwychwstał!
Alleluja!

About the Author