II Niedziela Wielkiego Postu – 17 marca 2019 r.

1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych. Dzisiaj o godz. 17.15 – Gorzkie Żale. Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17.15.
  2. Dzisiaj przypada niedziela Ad gentes – Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po każdej Mszy świętej zbiórka do puszek na ten cel.
  3. We wtorek 19 marca – Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP. Msze św. tego dnia o 7, 8 i 18.
  4. W tym tygodniu w poniedziałek i wtorek przed południem od godz. 9, rekolekcje dzieci ze Szkoły Społecznej.
  5. Chcemy poinformować, że wyjątkowo w czwartek nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu, z uwagi na prowadzone prace hydrauliczne ze względu na modernizacje ogrzewania w kościele.
  6. W przyszłą – niedzielę Wielkiego Postu, po wszystkich Mszach świętych, będziemy mogli złożyć ofiary do puszek na Caritas parafialny i pomoc najuboższym. Także od przyszłego tygodnia będzie wystawiony kosz, w którym możemy złożyć dary serca dla potrzebujących.
  7. Jak przed każdymi świętami Caritas przygotował świece, będą one do nabycia od 24 marca.